Pristatymas

Pristatymas į LPExpress/DPD paštomatus

Pristatymas visoje Lietuvoje 1-2 d.d.
Atsiskaitymas: Banko pavedimu / Montonio
Pristatymo kaina 2,5 Eur, perkant už 35 Eur ir daugiau – pristatymas nemokamas

Pristatymas Lietuvos pašto registruota siunta

Pristatymas visoje Lietuvoje  3-6 d.d. 
Pristatymo kaina 2,5 Eur, perkant už 35 Eur ir daugiau – pristatymas nemokamas
Atsiskaitymas: Banko pavedimu / Montonio

Prekių atsiėmimas daiktunamai.lt buveinėje adresu: Kalvarijų 168, Vilnius.

Prieš atvykstant suderinti laiką: +37067884466

Prekių  grąžinimas

Norėdamas grąžinti internetinėje parduotuvėje daiktunamai.lt įsigytą prekę(-es) remiantis Taisyklių 8.1. punktu, Pirkėjas gali tai padaryti per 14 (keturiolika) dienų nuo prekių pristatymo Pirkėjui dienos, informuodamas Pardavėją kontaktų skyriuje nurodytomis susisiekimo priemonėmis, nurodant grąžinamos prekės pavadinimą, užsakymo numerį ir grąžinimo priežastis.

Prekių grąžinimas vyksta Pirkėjo sąskaita.

Pirkėjui grąžinant prekes, būtina laikytis šių sąlygų:

Grąžinama prekė turi būti tvarkingoje pakuotėje.

Prekė turi būti Pirkėjo nesugadinta.

Apatinio trikotažo kelnaitės ar trumpikės ir naktiniai drabužiai yra negrąžintinos ir nekeičiamos prekės, vadovaujanti LR mažmeninės prekybos įstatymais ir higienos normomis. Moteriškos liemenėlės atskiru pirkėjo ir pardavėjo susitarimu gali būti grąžintos ar pakeistos, jei prekė nedėvėta bei nepažeistos etiketės.

Prekė turi būti nenaudota, nepraradusi prekinės išvaizdos (nepažeistos etiketės, nenuplėštos Apsauginės plėvelės ir kt.) (šis punktas netaikomas tuo atveju, kai grąžinama nekokybiška prekė).

Grąžinama prekė turi būti tos pačios komplektacijos, kokios Pirkėjas ją gavo.

Pardavėjas turi teisę nepriimti Pirkėjo grąžinamų prekių, jei Pirkėjas nesilaiko aukščiau išvardintos prekių grąžinimo tvarkos.

Grąžinant gautą ne tą prekę ir/ar nekokybišką prekę, Pardavėjas įsipareigoja atsiimti tokias prekes ir jas pakeisti analogiškomis, tinkamomis prekėmis.

Tuo atveju, kai Pardavėjas neturi pakeitimui tinkamų prekių, Pirkėjui grąžinama sumokėta suma, neskaitant kainos už pristatymą.

Keičiama arba grąžinama prekė turi būti atsiųsta MB Daiktų namai vardu į paštomatą LP Express arba DPD adresu Vilniaus RIMI Žirmūnų paštomatas, Žirmūnų g. 64, Vilnius. Kartu su grąžinama preke turi būti pateiktas „Prekės grąžinimo ar keitimo prašymas“ laisva forma.

Ši svetainė naudoja slapukus, kurie reikalingi tam, kad ši svetainė veiktų tinkamai, ir yra išsaugomi jūsų įrenginyje. Privatumo politika

Prisijungti

MENIU

Prekių krepšelis

Prekių krepšelis tuščias