Pirkimo taisyklės ir sąlygos

PIRKIMO-PARDAVIMO TAISYKLĖS

1. Bendrosios nuostatos

1.1. Šis dokumentas reglamentuoja Pardavėjo ir Pirkėjo (kliento) abipuses teises, pareigas ir atsakomybę, taikomą perkant prekes internetu www.homebynb.lt

1.2. Tais atvejais, kai naudojamasi šia interneto svetaine, įskaitant prisijungimą prie jos ir joje nurodytų prekių pirkimą, taikomos toliau nurodytos nuostatos ir sąlygos. Šios nuostatos ir sąlygos, kurios išdėstomos toliau, gali būti bet kuriuo metu pakeistos, apie tai nepateikiant jokio papildomo pranešimo.

2. ŠALYS IR JŲ KONTAKTINIAI DUOMENYS

2.1. Pardavėjas: MB Daiktų namai, juridinis adresas: Bagušių g. 7, Vilnius, LT-11311 Vilniaus m. sav., buveinės adresas: Kalvarijų g. 168, Vilnius, LT-08208, įmonės kodas: 303332530, PVM mokėtojo kodas LT100015148813, el.paštas: info@daiktunamai.lt .

2.2. Pirkėjas (klientas) – tai asmuo, kuris interneto svetainėje lankosi kaip potencialus ar nebe pirmą kartą apsilankantis bei perkantis klientas.

2.3. Toliau tekste žodis „mes“, įskaitant ir jo formas kitais linksniais, reiškia Pardavėją, kuris yra prekių ir paslaugų savininkas, o žodis „jūs“, įskaitant jo formas kitais linksniais, reiškia asmenį, kuris šioje interneto svetainėje lankosi kaip potencialus ar nebe pirmą kartą apsilankantis klientas.

3. UŽSAKYMO IR APMOKĖJIMO SĄLYGOS

3.1. Pirkdamas prekes, Pirkėjas jas paima virtualiai ir įdeda į virtualų krepšelį.

3.2. Pirkėjas pateikia duomenis, kurių būtinai reikia tam, kad būtų galima įvykdyti užsakymą, t. y. vardą, pavardę, telefono numerį, pristatymo adresą ir pan.

3.3. Momentas, kai Pirkėjas įvykdo mokėjimą, laikomas sutarties sudarymo momentu.

3.4. Kai Pirkėjas el. paštu gauna užsakymo patvirtinimą, laikoma, kad Pardavėjas užsakymą priėmė.

3.5. Jei Pirkėjas nesumokėjo mokėtinų sumų, laikoma, kad užsakymas yra atšauktas.

3.6. Už prekes mūsų parduotuvėje galite atsiskaityti naudodamiesi atlikdami mokėjimą debeto/kredito kortele, elektronine bankininkyste, mokėjimo pavedimu ar atsiimant prekę (-es) per pristatymo tarnybą.

3.7. Elektroninėje parduotuvėje užsakytas prekes Pardavėjas išsiunčia per Elektroninėje parduotuvėje deklaruotą prekių išsiuntimo terminą (iki 2 darbo dienų) . Pardavėjas perduoda prekių pristatymą pirkėjo pasirinktai pristatymo tarnybai, kuri pristato daiktus pirkėjui per deklaruotą pristatymo laikotarpį. Jei dėl svarbių priežasčių pardavėjas negali pristatyti prekių pirkėjui, tuomet pardavėjas privalo papildomą prekių pristatymo terminą suderinti su pirkėju, o pirkėjui nesutikus su tuo terminu – pirkėjas turi teisę nutraukti sutartį.

3.8. Pirkėjas, užsakytas prekes, gali atsiimti MB Daiktų namai buveinėje, Kalvarijų g. 168,  Vilniuje ir už jas atsiskaityti atsiimant debeto/kredito kortele, elektronine bankininkyste, mokėjimo pavedimu. Atvykimo laiką suderinti telefonu +37067884466

4. KLIENTŲ APTARNAVIMAS

4.1. Jei jums iškilo kokių nors klausimų arba turite kokių nors su savo pirkiniu susijusių pastabų ar nusiskundimų, kreipkitės į mus el. paštu: info@daiktunamai.lt

4.2. Į pateiktus klausimus siekiame atsakyti kaip galima greičiau. 

5. PREKĖS KOKYBĖS GARANTIJA IR TINKAMUMO NAUDOTI TERMINAS

5.1. Pardavėjas garantuoja, jog Pardavėjo elektroninėje parduotuvėje siūlomos įsigyti Prekės yra tinkamos kokybės:

• atitinka Pardavėjo pateiktą Prekės aprašymą ir turi tokias savybes kaip ir prekė, kurią Pardavėjas pateikė kaip pavyzdį ar modelį reklamuodamas ar elektroninėje parduotuvėje siūlydamas šią prekę įsigyti;

• yra tinkama naudoti tam, kam tokios rūšies prekės paprastai naudojamos;

• atitinka kokybės rodiklius, kurie paprastai yra būdingi to paties pobūdžio prekėms ir kurių Pirkėjas gali pagrįstai tikėtis pagal prekės pobūdį ir daikto gamintojo, jo atstovo ar Pardavėjo viešai paskelbtus pareiškimus, įskaitant reklamą ir daiktų ženklinimą, dėl daikto konkrečių savybių.

5.2. Pardavėjas neatsako dėl skirtingų kompiuterių ir mobiliųjų įrenginių ekranų ypatybių, elektroninėje parduotuvėje esančių prekių spalvų ir formų nežymaus neatitikimo nuo realių prekių spalvų ir formų.

5.3. Pardavėjas, gavęs sugrąžintą prekę arba Pirkėjui pateikus įrodymus, kad prekė buvo išsiųsta, nedelsdamas, bet ne vėliau kaip per 14 dienų grąžina Pirkėjui už prekę sumokėta kainą.

5.4. Pirkėjui nutraukus pirkimo–pardavimo sutartį (dėl netinkamos prekės kokybės):

1) Pirkėjas turi grąžinti Pardavėjui prekę pardavėjo sąskaita;

2) Pardavėjas, gavęs sugrąžintą prekę arba Pirkėjui pateiktus įrodymus, kad prekė buvo išsiųsta nekokybiška, turi ne vėliau kaip per 14 dienų grąžinti Pirkėjui už prekę sumokėtą kainą, įskaitant Pirkėjo apmokėtas prekių pristatymo išlaidas.

3) Pirkėjas privalo pateikti galimai netinkamos kokybės prekės atveju prekės pirkimą patvirtinantį dokumentą ar jo kopiją, pakuotę (jei yra).

6. PREKIŲ GRĄŽINIMAS / KEITIMAS

6.1. Visoms užsakytoms iš www.daiktunamai.lt internetinės svetainės prekėms nuo įsigijimo dienos yra taikoma 14 dienų prekių gražinimo garantija. Jeigu gavus užsakymą, pamatėte, jog Jums užsakyta prekė netinka ar nepatinka, pasinaudokite galimybe grąžinti prekę (-es) per 14 dienų! Per 14 dienų galima pakeisti arba grąžinti kokybišką prekę, jeigu prekės nenaudojote ir nepažeidėte jos prekinės išvaizdos. Taip pat, privalote išsaugoti ir nepažeisti prekės ir prekės pakuotės, grąžinti su visais jai priklausančiais priedais.

6.2. Pirkėjas turi informuoti Pardavėją kontaktų skyriuje nurodytomis susisiekimo priemonėmis apie pageidaujamą grąžinti ar pakeisti prekę (-es), nurodant grąžinamos prekės pavadinimą, užsakymo numerį ir grąžinimo (keitimo) priežastis. Keitimo atveju nurodyti į kokią prekę pageidaujama keisti (prekės pavadinimas, prekės kodas, pageidaujamas dydis).

6.3. Apatinio trikotažo kelnaitės priskiriamos prie negrąžintinų prekių, nes Pardavėjas negali užtikrinti grąžinamos prekės higienos. Tam, kad užtikrinti tinkamą dydžio pasirinkimą , visada konsultuojame telefonu +37067884466 arba socialinių tinklų ryšio kanalais.

6.4. Pardavėjas turi teisę nepriimti Pirkėjo grąžinamų prekių, jei Pirkėjas nesilaiko aukščiau išvardintos prekių grąžinimo tvarkos.

6.5. Tuo atveju, kai Pardavėjas neturi pakeitimui tinkamų prekių, Pirkėjui grąžinama sumokėta suma, neskaitant kainos už pristatymą.

6.6. Grąžinama arba keičiama prekė turi būti atsiųsta MB Daiktų namai vardu į paštomatą LP Express, DPD arba Omniva, adresu Vilniaus RIMI Žirmūnų paštomatas, Žirmūnų g. 64, Vilnius, kontaktinis telefonas: +37067884466. Kartu su grąžinama preke turi būti pateiktas „Prekės grąžinimo ar keitimo prašymas“ laisva forma, kuriame būtina nurodyti pirkėjo vardą, pavardę ir sąskaitos numerį pinigų grąžinimui.  

7. ASMENS DUOMENŲ APSAUGA IR JŲ SAUGUMAS

7.1. Jūsų vardo ir pavardės, telefono numerio, prekių pristatymo adreso, el. pašto adreso ir duomenų apie mokėjimo būdą prašome tam, kad galėtume įvykdyti jūsų užsakymą.

7.2. Gali būti, kad siekdami toliau plėtoti ir tobulinti šią interneto svetainę, rengsime apklausas ir kitokiais būdais prašysime pateikti informaciją apie tai, kaip yra naudojamasi mūsų interneto svetaine.

7.3. Jūsų pateikti duomenys ir mums, ir ją apdorojantiems subjektams leis įvykdyti jūsų užsakymą bei suteikti mūsų paslaugas.

7.4. Taip pat, pirkėjui sutikus, gali būti, kad jums bus siunčiama informacija apie mūsų produktus, paslaugas ir išsamius duomenis apie akcijas bei ypatingus pasiūlymus.

7.5. Jei jūs nepageidaujate, kad rinkodaros tikslu būtų kreipiamasi į jus, atitinkamai apie tai praneškite mums el.paštu: info@daiktunamai.lt

7.6.. Naudodamiesi šia interneto svetaine, jūs sutinkate, kad:

7.6.1. siekiant aptarti jūsų užsakymą arba atsakyti į jūsų pateiktą klausimą, į jus būtų kreiptasi el. paštu arba telefonu;

7.6.2. būtina informacija būtų perduota siuntų gabenimo tarnybai tam atvejui, jei jai reikėtų su jumis susisiekti dėl jūsų užsakymo pristatymo.

7.7. Nusprendę pirkti mūsų interneto svetainėje, jūs pripažįstate, kad pritariate šioms Pirkimo taisyklėms, ir sutinkate, kad minėta informacija būtų pateikta siuntų gabenimo tarnybai, kuri tą informaciją gali saugoti apskaitos tikslu.

7.8. Sugebame labai rūpestingai tvarkyti jūsų duomenis ir užtikrinti, jog bet kokia jūsų pateikta informacija bus tvarkoma laikantis tinkamo diskretiškumo ir pagal Lietuvos Respublikos Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymą. Todėl jūsų asmens duomenų mes nei parduosime trečiosioms šalims, nei juos panaudosime tokiais tikslais, kurie būtų nesusiję su įmonės ir kliento santykiais.

7.9. Informacija, kurią jūs pateikėte mums, bus naudojama tokiais tikslais:

7.9.1. jūsų užsakymui išsiųsti;

7.9.2. pateikti siuntų gabenimo tarnybai duomenis apie pristatymo vietą ir jūsų duomenis susisiekti tam, kad reikalui esant, ji galėtų į jus kreiptis ir pasitikslinti, kad būtent jūs pateikėte užsakymą; taip pat tam, kad galėtų patvirtinti gavimą arba išspręsti kokias nors iškilusias problemas;

7.9.3. susirašinėti el. paštu ateityje dėl galimų pasiūlymų, kurie jums galėtų būti naudingi (tuo atveju, jei būtų gautas jūsų išankstinis sutikimas).

7.10. Bet kokie jūsų pateiktos informacijos elementai yra naudojami tik siekiant patvirtinti jūsų tapatybę ir operatyviai pristatyti užsakymą. Visi jūsų pateikti duomenys yra tvarkomi tvirtai ir rūpestingai laikantis Lietuvos Respublikos Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo. Toks tvarkymas nėra jūsų kreditingumo nagrinėjimas ir jis nepaveiks nei jūsų kreditingumo rizikos balo, nei paties kreditingumo.

7.11. Viena mūsų politikos nuostatų – užtikrinti jūsų asmens saugumą tada, kai jūs naudojatės mūsų paslaugomis. Todėl dedame visas galimas pastangas užtikrinti, kad mūsų operacijos būtų apdorojamos saugiai ir kad jūsų pateikti asmens duomenys būtų laikomi saugiai. Visa apdorojama informacija yra užšifruojama ir perduodama per saugius interneto ryšio kanalus.

7.12. Nors ir dedame visas, kokias tik galime, pastangas užtikrinti jūsų siunčiamos informacijos apsaugą ir saugumą, kartu rekomenduojame, kad ir jūs naudotumėtės privačiu prieigos prie interneto kanalu. Jei naudojatės viešuoju kompiuteriu arba jungiatės per bendrą viešąjį tinklą, visada įsitikinkite, kad pasibaigus prisijungimo seansui, tikrai išsiregistravote, o užbaigę užsakymą arba seansą, prieš nueidami nuo kompiuterio uždarykite visus naršyklės langus. Šios priemonės užtikrins, kad jūsų asmens duomenų nebus galima paimti iš to kompiuterio, kuriuo jūs naudojotės.

7.13. Be to, labai svarbu, kad niekam neatskleistumėte savo slaptažodžių. Atminkite, kad bet koks asmuo, kuris žino jūsų slaptažodį arba gali jį pamatyti, galės bet kada prisijungti prie jūsų paskyros taip, tarytum būtų pagrindinis naudotojas. Todėl tikslinga kiekvienai interneto paskyrai sukurti kitokį slaptažodį.

7.14. Tais atvejais, kai jūsų reikalauja sukurti ar pasirinkti slaptažodį, geriausia naudoti raidžių ir skaičių derinį. Taip pat rekomenduojame nenaudoti įprastų žodyno žodžių arba lengvai atspėjamų sąvokų, pavyzdžiui, savo vardo, adreso, gimimo datos ar kitų asmens duomenų, kuriuos būtų galima nesunkiai nustatyti. Galiausiai, siekiant užtikrinti nuolatinį saugumą, tikslinga reguliariai keisti savo slaptažodį.

7.15. Bet kokia Pardavėjo surinkta informacija apie Pirkėją ar jo atstovą (fizinį asmenį) kaip tai apibrėžia 2016 m. balandžio 27 d. Europos Parlamento ir Tarybos reglamento (ES) 2016/679 dėl fizinių asmenų apsaugos tvarkant asmens duomenis ir dėl laisvo tokių duomenų judėjimo ir kuriuo panaikinama Direktyva 95/46/EB (Bendrasis duomenų apsaugos reglamentas) 4 straipsnio 1 punktas.

8. APRIBOJIMAI IR DRAUDIMAI

8.1. Jokiomis aplinkybėmis negalima piktnaudžiauti šia interneto svetaine. Naudodamiesi šia interneto svetaine, jūs sutinkate:

8.1.1. kad nei versite, nei kurstysite padaryti nusikaltimą;

8.1.2. kad nei pateiksite, nei platinsite žalingą ar kenkėjišką turinį, pavyzdžiui, virusus;

8.1.3. kad jokiais veiksmais, įskaitant įsibrovimus į duomenų bazę, duomenų iškraipymą, trukdymą kitiems naudotojams naudotis šia interneto svetaine, kitų naudotojų privatumo ar teisių negerbimą, neprašytos reklaminės ar rinkodaros medžiagos siuntimą ir bandymus pakeisti bet kokių tinklo ar prie šios interneto svetainės prisijungusių kompiuterių paslaugų programas, neardysite šios svetainės vientisumo;

8.1.4. kad nesant išankstinio šios interneto svetainės savininko leidimo raštu, nekopijuosite, iš naujo nepaskelbsite ir nenaudosite jokio šios interneto svetainės turinio, vaizdų bei nuotraukų ir kad laikysitės visų autorių teisių apsaugos įstatymų.

8.2. Be to, mes negalime atsakyti už bet kokius nuostolius ar žalą, atsiradusią dėl virusų ar kitų technologinių darinių, kurie jūsų kompiuteriui, įskaitant specifines programas, duomenis ar kitą jame esančią medžiagą, tikrai yra žalingi, puolimo tuo metu, kai savanoriškai siunčiatės medžiagą iš šios arba su ja susietos kitos interneto svetainės.

8.3. Mes pasiliekame visas teises bet kada paversti neveiksnia bet kokią vartotojo paskyrą, jei įtariame, kad gali būti įvykdytas kenkėjiškas puolimas, arba jei manome, kad naudotojas pažeidė šias Pirkimo taisyklių 7.1. papunkčių nuostatas, įskaitant tiesioginį jų pažeidimą ir netinkamą naudojimą.

9. INFORMACIJOS PRIEINAMUMAS

9.1. Viena mūsų politikos nuostatų – visada pagal galimybes šioje interneto svetainėje informaciją pateikti taip, kad ji būtų pasiekiama. Nors ir dedame visas pastangas užtikrinti, kad būtų laikomasi šio įsipareigojimo, tačiau negalime garantuoti, kad jį visada įvykdysime. Todėl prašome, kad tuo atveju, jei atsidarę šią interneto svetainę, matote, jog pateikiamas vaizdas neatitinka jūsų poreikių, arba jei jūs matote puslapius ar nuorodas, kurios jus nuveda ne ten, kur tikėjotės, mums praneštumėte apie tokius nepatogumus ir mes galėtume atlikti reikiamus pataisymus. Be abejo, rekomenduojame atnaujinti savo naršyklę taip, kad jūsų kompiuteryje būtų įdiegta naujausia jos versija. Taip pat užsitikrinkite, kad jūsų naršyklėje būtų įjungtas JavaScript palaikymas.

10. BAIGIAMOSIOS NUOSTATOS

10.1. Visi ginčai, nesutarimai ar reikalavimai, kylantys dėl Pardavėjo ir Pirkėjo bendradarbiavimo arba su juo susiję, kurių negalima išspręsti Pardavėjo ir Pirkėjo derybomis per 14 dienų nuo reikalavimo pateikimo dienos, sprendžiami Lietuvos Respublikos įstatymuose nustatyta tvarka.

10.2. Šios Taisyklės parengtos vadovaujantis Lietuvos Respublikos civiliniu kodeksu, Lietuvos Respublikos vartotojų teisių apsaugos įstatymu, bei Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2014 m. liepos 22 d. nutarimo Nr. 738 „Dėl Mažmeninės prekybos taisyklių patvirtinimo“ patvirtintomis mažmeninės prekybos taisyklėmis, laikantis kitų Lietuvos Respublikos teisės aktų.

10.3. Pirkėjas (jei jis yra vartotojas), nesutinkantis su Pardavėjo atsakymu į Pirkėjo rašytinę pretenziją, savo prašymą/skundą dėl El. parduotuvėje įsigytos Prekės gali pateikti Valstybinei vartotojų teisių apsaugos tarnybai (Vilniaus g. 25, 01402 Vilnius, el.p. tarnyba@vvtat.lt, tel. 85 262 67 51, faks. (85) 279 1466, interneto svetainėje www.vvtat.lt (taip pat Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos teritoriniams padaliniams apskrityse).

10.4. Prašymus ar skundus dėl galimų vartotojų teisių pažeidimų pirkėjas gali pateikti elektroninio vartotojų ginčų sprendimo platformoje http://ec.europa.eu/odr/.

 Ši svetainė naudoja slapukus, kurie reikalingi tam, kad ši svetainė veiktų tinkamai, ir yra išsaugomi jūsų įrenginyje. Privatumo politika

Prisijungti

MENIU

Prekių krepšelis

Prekių krepšelis tuščias